Dostawa

Produkty wysyłamy do 48 h w dni robocze. Dostarczamy zgodnie z wybraną opcją przy składaniu zamówienia (kurier, paczkomat, odbiór w punkcie).

Zwroty

Zgodnie z prawem, produkt zakupiony online podlega możliwości zwrotu do 14 dni kalendarzowych od momentu zakupu. Wyłączeniu podlegają produkty personalizowane (wykonane na zamówienie klienta np. z indywidualną etykietą, opakowaniem, zapachem), oraz produkty odpieczętowane. Procedura zwrotu jest prosta i  minimalistyczna:

  • skontaktuj się mailowo info@namoru.pl z informacją o odstąpieniu od umowy, podając nr zamówienia, a ja podam Ci adres do zwrotu
  • odsyłasz nieużywane produkty, bez śladów użytkowania, nieodpieczętowane, nieuszkodzone, w oryginalnym opakowaniu
  • klient pokrywa koszt przesyłki zwrotnej
  • po otrzymaniu nieuszkodzonych produktów, zwracam Ci kwotę za zakupione produkty

Reklamacje

Moje produkty są w pełni wykonywane ręcznie, w związku z tym mam świadomość, że część produktów może posiadać wady. Jeśli towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go.  Reklamację wyślij do mnie na adres e-mail info@namoru.pl Razem rozwiążemy zaistniały problem.

 

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

SZYBKA DOSTAWA

STAŁY KONTAKT

ŁATWE ZWROTY

świece sojowe

świece sojowe, bez barwników oraz wzmacniaczy zapachu. Ręcznie robione na Śląsku, z certyfikowanych europejskich wosków sojowych i olejków zapachowych.
© namoru.pl 
homelockbubbleredo linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram