świece sojowe namoru

namoru znaczy po chorwacku "na morzu". Bo kocham morze, podróże i… Chorwację!

nazywam się Arleta

nazywam się Arleta, a namoru to moja mała marka, która powstała z zamiłowania do tworzenia i zatrzymywania pięknych wspomnień. Do tej pory opisywałam je na blogu podróżniczym, oraz uwieczniałam w fotograficznych kadrach. Od teraz dzielę się nimi w świecach, których zapachy inspirowane są podróżami. Każdy zapach ma indywidualną historię. Opowiada o miejscu na mapie lub w czasie. Nadając zapachom nazwy, starałam się umieścić je w danym momencie, jednocześnie oddając atmosferę, którą tworzy dana świeca. Historię każdego zapachu przeczytasz na stronie produktowej.
zobacz świece

poznajmy się

moje świece są w pełni wegańskie, w duchu less waste. Zamknęłam je w minimalistycznych, bursztynowych słoiczkach, które możesz ponownie wykorzystać po wypaleniu świecy.
świece sojowe dymne

naturalne świece sojowe

namoru to ręcznie robione świece sojowe, z ekologicznym knotem, bez zbędnych dodatków i wzmacniaczy, bez szkodliwych metali ciężkich. Wosk sojowy to bezpieczny produkt uboczny, powstający przy produkcji soi. Używam wosku bez GMO, z certyfikowanych upraw soi. Podczas palenia nie wydziela szkodliwych substancji (w przeciwieństwie do wosków parafinowych, ropopochodnych). Pali się nawet dwukrotnie dłużej niż parafina, czystym płomieniem, bez kopcenia. Wosk sojowy sam w sobie ma delikatny, przyjemny zapach, który wyczują wrażliwe nosy. Zapachy, które dodaję do świec, pochodzą z Francji, Polski oraz Wielkiej Brytanii. Wszystkie używane przez mnie kompozycje zapachowe posiadają certyfikaty IFRA (gwarancja bezpieczeństwa) i są stworzone przez zawodowych perfumiarzy. 

namoru to ja

wybierając namoru wspierasz moją małą manufakturę, za którą stoję osobiście na każdym etapie powstawania świecy, aż trafi w Twoje ręce. Zaprojektowałam logo, etykiety, stworzyłam od zera sklep na którym właśnie gościsz, wybrałam i przetestowałam każdy z półproduktów, sfotografowałam swoje świece. Topię wosk, knotuję, zalewam świece, a także pakuję i wysyłam każde zamówienie. Możesz mi w tym towarzyszyć na instagramie, może dzisiaj coś dla Ciebie spakuję?
świece sojowe jesienne
świece sojowe najlepsze

przejrzystość ceny

działam legalnie, a moje produkty są opatrzone odpowiednimi etykietami, zgodnie z europejskimi wymogami dotyczącymi mieszanin chemicznych. Ceny moich produktów są adekwatne do ich jakości. Zawierają podatki, koszty prowadzenia firmy w Polsce, koszty związane z wytworzeniem i wprowadzeniem produktu do sprzedaży. Kupując moje świece masz pewność, że wspierasz legalnie prowadzoną firmę, rękodzieło z potencjałem, za którym idzie pasja, bezpieczeństwo produktów i jakość.

świece sojowe

świece sojowe, bez barwników oraz wzmacniaczy zapachu. Ręcznie robione na Śląsku, z certyfikowanych europejskich wosków sojowych i olejków zapachowych.
© namoru.pl 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram