zapachy

zapachy świec sojowych namoru

każdy zapach to indywidualna historia. Opowiada o miejscu na mapie lub w czasie. Zapachami moich świec przywołuję wspomnienia, ulubione chwile i miejsca. Nadając zapachom nazwy, starałam się umieścić je w danym momencie, jednocześnie oddając atmosferę, którą tworzy dana świeca. Nie są one przypadkowe. Historię każdego zapachu przeczytasz na stronie produktowej.
zobacz świece
świece sojowe cytrusowe

opowiem Ci zapachem

zapachy, które dodaję do świec, pochodzą z Francji, Polski oraz Wielkiej Brytanii. Wszystkie używane przez mnie kompozycje zapachowe posiadają certyfikaty IFRA. Są stworzone przez zawodowych perfumiarzy. Sama tworzę blendy kompozycji, aby uzyskać unikalny zapach, przypominający mi śródziemnomorskie perfumy, cynamonowe bułeczki zjadane z przyjaciółmi w Szwecji, czy pierwsze dni jesieni za którą tęskniłam, mieszkając przez rok w ciepłych krajach. Z pewnością coś dla siebie odkryjesz.

intensywność zapachów

intensywność zapachów określiłam w pięciostopniowej skali, aby pomóc Ci dobrać odpowiedni dla siebie zapach. Postrzeganie zapachów to bardzo indywidualna kwestia, dlatego świece (oraz perfumy) są odbierane inaczej przez każdy nos. Na różnych etapach palenia świecy możemy wyczuć inne nuty zapachowe, a także zauważyć różnicę w intensywności zapachu. Odpowiednie dbanie o świecę i palenie jej zgodnie z zasadami dla wosku sojowego, to gwarancja wyczuwalnego zapachu i długiego cieszenia się nim. Świece sojowe pachną w inny sposób niż świece parafinowe ze wzmacniaczami zapachu, co warto mieć na uwadze jeśli palimy sojową świecę pierwszy raz. 
to najbardziej intensywne zapachy, które wyczuwalne są w dużych pomieszczeniach, nawet do 30m2
większość moich świec znajduje się w tej skali, najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach do 20m2, łagodnie rozchodzą się po pomieszczeniu im dłużej je palimy
świece przeznaczone do niewielkich pomieszczeń, zapach wyczujesz będąc w pobliżu świecy, idealne dla osób o wrażliwym węchu, oraz do palenia z innymi świecami

kategorie zapachów

zapachy podzieliłam na cztery główne kategorie. Sezonowo wypuszczam również tematyczne kolekcje zapachów, w limitowanej ilości.
świece sojowe zapachowe

otulające

świece sojowe z tej kategorii to osobowości, obok których nie można przejść obojętnie. Znajdziesz tu zarówno dymne, cięższe zapachy oraz lżejsze i słodkie umilacze.
świece sojowe polskie

kadzidlane, dymne

kadzidlane świece sojowe to coś dla wielbicieli cięższych zapachów, dymne i kadzidlane nuty zostaną w powietrzu na dłużej
świece sojowe na lato

owocowe

owocowe świece sojowe to propozycje otulające słodyczą dojrzałych w słońcu owoców, a także orzeźwiających, soczystych nut.
świeczki sojowe

kwiatowe

świece sojowe o kwiatowych zapachach, niebanalnych połączeniach. Daj się zaprosić do ogrodu o każdej porze roku!

świece sojowe

świece sojowe, bez barwników oraz wzmacniaczy zapachu. Ręcznie robione na Śląsku, z certyfikowanych europejskich wosków sojowych i olejków zapachowych.
© namoru.pl 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram